2021-2022 m. m. rajoninių olimpiadų prizininkai

Eil. Nr.

Dalykas

Vardas, pavardė

Klasė

Vieta

1.

Informacinės technologijos

Erikas Simonavičius  

IVg5

II

2.

Matematika

Gabija Kvietkutė

Ig4

I

3.

Samanta Tamkutė

Ig2

III

4.

Tauras Karabinas

IIg4

II

5.

Daimonas Jocys

IIg4

II

6.

Arnas Baltkojis

IIg1

I

7.

Livija Lupeikytė

IIg5

III

8.

Milvydas Nazimovas

IIIg1

I

9.

Valius Ramanauskas

IIIg2

III

10.

Ieva Mačiulaitytė

IIIg5

II

11.

Erikas Simonavičius

IVg5

II

12.

Andrius Stankus  

IVg3

I

13.

Augustė Razytė

IVg2

III

14.

Airidas Stoškus

IVg4

III

15.

Biologija

Augustė Ragalskytė

Ig2

III

16.

Vytenis Bartusevičius

Ig2

I

17.

Gabija Kvietkutė

Ig4

II

18.

Austėja Tolevičiūtė

IIg2

I

19.

Lina Stankutė

IIg2

       II      

20.

Tadas Ambrozaitis

IIg2

I

21.

Ema Steniulytė

IIIg3

III

22.

Meda Bertašiūtė

IVg4

II

23.

Chemija

Gabija Kvietkutė

Ig4

I

24.

Vytenis Bartusevičius

Ig2

II

25.

Tadas Ambrozaitis

IIg2

I

26.

Titas Pijoraitis

IIg1

II

27.

Augustas Banys

IIg1

III

28.

Giedrius Mikelaitis

IIIg2

III

29.

Andrius Stankus

IVg3

I

30.

Vakaris Simanavičius

IVg4

II

31.

Lietuvių kalba

Gabija Kvietkutė

Ig4

I

32.

Samanta Tamkutė

Ig4

II

33.

Gabrielė Baltrušaitytė

Ig1

III

34.

 Augustas Banys

IIg1

II

35.

Evelina Jociūtė  

IIIg2

I

36.

Rita Andriulytė

IVg3

I

37.

Gita Gliaudytė

IVg4

III

38.

Guoda Vaidotaitė

IVg4

II

39.

Fizika

Gabija Kvietkutė 

Ig4

I

40.

Vytenis Bartusevičius

Ig2

II

41.

Gabrielė Baltrušaitytė

Ig1

III

42.

Livija Lupeikytė 

IIg5

I

43.

Titas Pijoraitis

IIg1

II

44.

Valius Ramanauskas

IIIg2

II

45.

Erikas  Simanavičius

IVg5

       II

46.

Arnas Ambrozaitis

IVg2

III

47.

Rusų kalba

Izabelė Janušaitytė

IIIg2

II

48.

Augustas Banys

IIg1

III

49.

Ekonomika ir verslumas

Armandas Aleksiukaitis

IVg5

I

50.

Viktorija Marcinkutė

IVg2

II

51.

Technologijos

Nazimovas Milvydas  

IIIg3

I

52.

Kondrotaitė Indrė

Ig2

II

53.

Geografija

Rokas Naujokaitis

IVg1

III

54.

Anglų kalba

Emilija Maciukevičiūtė

IIIg2

I

55.

Arnas Plungė

IIIg4

III

56.

Valius Ramanauskas

IIIg2

II

57.

Anglų kalbos konkursas I-II klasėms

Lina Stankutė

IIg2

II

58.

Istorija

Augustas Banys

IIg1

I

59.

Arnas Ambrozaitis

IVg3

II

60.

Muzikos olimpiada

Baltrušaitytė Gabrielė

Ig1

I

61.

Gliaudytė Gita

IVg4

III

62.

Dailės olimpiada

Meida Ramonaitė

Ig3

I

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
8. 14.45 – 15.30
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.40
  • 4. 10.50 – 11.35
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.45 – 15.30
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.