Sėkmė konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“

  • Paskelbta: 2024-06-10
  • Kategorija: Konkursai

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir 2024 m.  Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras organizavo nacionalinį mokinių kūrybos darbų konkursą „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“. Konkurso tikslas yra ugdyti mokinių pilietiškumą, skatinti jų domėjimąsi Lietuvos okupacijų ir laisvės kovų istorija, ugdyti kritinį mąstymą, kūrybiškumą, puoselėti istorinę atmintį. 

Šiais metais konkurse dalyvavo 600 mokinių iš Lietuvos bei lietuviškų bendrojo ugdymo mokyklų užsienyje. Konkursui pateikti 447 darbai.

Šiame konkurse dalyvavo ir IVg4 klasės gimnazistė Gabija Jociūtė. Mokinė parengė puikų pristatymą „Lietuvos laisvės gynėjai: trumpa biografija ir auka". Konkurso vertinimo komisija Gabijai skyrė II vietą. Gimnazistė buvo apdovanota konkurso organizatorių, partnerių ir rėmėjų atminimo dovanomis ir diplomu.

Autorius:
Jovita Sokienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas