Gimnazijos taryba

Loreta Vaičekauskienė

Bendruomenės atstovė

Gimnazijos taryba:

• Teikia siūlymus dėl gimnazijos strateginių tikslų, uždavinių ir jų įgyvendinimo priemonių.
  • Pritaria gimnazijos strateginiam planui, metiniam gimnazijos veiklos planui, gimnazijos ugdymo planui, gimnazijos darbo tvarkos taisyklėms, kitiems gimnazijos veiklą reglamentuojantiems dokumentams, teikiamiems gimnazijos direktoriaus.
  • Teikia siūlymus gimnazijos direktoriui dėl gimnazijos nuostatų pakeitimo ar papildymo, gimnazijos struktūros tobulinimo.
  • Svarsto nebiudžetinių lėšų kaupimo gimnazijos sąskaitoje galimybes, teikia pasiūlymus dėl jų paskirstymo ir panaudojimo.
  • Kiekvienais metais įvertina gimnazijos direktoriaus metų veiklos ataskaitą ir gimnazijos bendruomenės narių siūlymus, priima sprendimą dėl gimnazijos direktoriaus metų veiklos įvertinimo ir pateikia jį gimnazijos savininko teises ir pareigas įgyvendinančiai institucijai švietimo, mokslo ir sporto ministro nustatyta tvarka.
  • Teikia siūlymus Savivaldybės tarybai dėl gimnazijos materialinio aprūpinimo, veiklos tobulinimo.
  • Svarsto Mokytojų metodinių grupių, gimnazistų ir Tėvų (globėjų, rūpintojų) savivaldos institucijų ar gimnazijos bendruomenės narių iniciatyvas ir teikia siūlymus gimnazijos direktoriui.
  • Teikia siūlymus dėl gimnazijos darbo tobulinimo, saugių ugdymo ir darbo sąlygų sudarymo, talkina formuojant gimnazijos materialinius, finansinius ir intelektinius išteklius.
  • Pasirenka gimnazijos veiklos įsivertinimo sritis, atlikimo metodiką, analizuoja įsivertinimo rezultatus ir priima sprendimus dėl veiklos tobulinimo.
  • Svarsto gimnazijos direktoriaus teikiamus klausimus.
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko
  • dien.