Lyderių stovykla „Ateities vizionieriai“

  • Paskelbta: 2024-06-11
  • Kategorija: Renginiai

Į stovyklą buvo atrinkti 24 mokomųjų bendrovių atstovai. Tarp jų ir IIIg1 klasės mokinė Gabrielė Baltrušaitytė, kuri kartu su keturiomis gimnazijos mokinėmis kūrė JB „Magdės vėrinys". Norėdama patekti į stovyklą Gabrielė turėjo įveikti tris etapus: gauti ekonomikos ir verslumo mokytojos rekomendaciją, atsakyti į klausimus apie asmeninę ir komandinę lyderystę ir dalyvauti interviu Kalėdinės eXpo metu.

Stovyklos metu dalyviai mokėsi augimo mąstysenos su Vilniaus verslo kolegijos dėstytoja Loreta Pivoriūniene bei gilinosi į ekonomikos pasaulio niuansus su SEB Lietuvoje ekonomistu Tadu Povilausku.

Taip pat turėjo dirbtuves su nuostabiu JAV Kolorado universiteto ekonomikos mokslų daktaru John Brock apie ekonomiką šioje šalyje, lyderystę ir bendradarbiavimo svarbą.

Šių veiklų metu dalyviai mezgė verslumo ryšius, dirbo komandoje, įgijo naujų partnerystės patirčių.

Taigi, bendradarbiavimas – svarbus gebėjimas, atveriantis galimybes efektyviai siekti užsibrėžtų tikslų, mokytis iš kitų, nepasimesti sunkiose situacijose, išmokti lyderystės ir iniciatyvumo įgyvendinant įvairias idėjas.

 

Autorius:
Gabrielė Baltrušaitytė, IIIg1 kl. gimnazistė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas