Mokinių mokomoji bendrovė „Magdės vėrinys“ kalėdinėje mugėje eXpo 2023

• Paskelbta: 2023-12-14

Kaip ir kiekvienų metų gruodį, taip ir šiemet Lietuvos Junior Achievement sukvietė mokinius ir mokytojus  į didžiausią metų renginį – kalėdinę mokomųjų mokinių bendrovių mugę eXpo 2023. Renginyje dalyvavo 130 bendrovių iš visos Lietuvos, tarp dalyvių buvo ir  gimnazijos trečiokių įkurta bendrovė „Magdės vėrinys“. Merginų pasirinkta veikla - papuošalų gamyba. Gražūs ir patraukliai įpakuoti  papuošalai turėjo didelę paklausą mugės metu. Be to, ne vieno žvilgsnį traukė skoningai ir patraukliai įrengtas bendrovės stendas. Bet didžiausią naudą mugės metu suteikė bendravimas su įvairiomis komisijomis, savo veiklos pristatymas, nes reikėjo gebėti atsakyti į pačius įvairiausius klausimus. Tai patirtis, reikalinga ne tik vykdant bendrovės veiklą, bet ir kitose srityse.