„Tu paklausyk skambučio paskutinio aido“

  • Paskelbta: 2024-06-11
  • Kategorija: Renginiai

Birželio 4 dieną Paskutinis skambutis nuskambėjo 112 Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos XXVI laidos abiturientų. Paskutinė pamoka, paskutinis bendras juokas su klasės draugais, paslapčia nubraukta ašara... Šventinį rytą Žemaičio aikštėje linkėdami rasti gyvenimo kelią ir nepamiršti gimtųjų Raseinių abiturientus sveikino Savivaldybės vadovai, Švietimo ir sporto skyriaus atstovai. Abiturientus  ir jų klasių vadovus – Jolitą Čiuprovienę, Romą Škarnulienę, Rasą Tytmonaitę, Saulių Radavičių – prie gimnazijos plojimais pasitiko gimnazistai, mokytojai, administracija, trečiokai įteikė abiturientams dovanėles. Po paskutinės auklėtojų pamokos šventė tęsėsi aktų salėje  Nuotaikinga programa abiturientus sveikino būsimieji mokyklos šeimininkai - trečiokai, kurie kvietė dalyvauti televizijos laidose „Labas rytas, Lietuva“, „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“, „Gero gyvenimo receptai“ ir kitose. Sėkmingo skrydžio į gyvenimą linkėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Arvydas Nekrošius, vicemeras Jonas Vazgys, administracijos direktorius Kęstutis Užemeckas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Gailė, Seimo nario Mato Skamarako padėjėjas Juozas Mikelkevičius, abiturientų tėvai, gimnazijos direktorius. Abiturientai dėkojo mokytojams, tėveliams, trečiokams paliko tradicinį testamentą  ir visus nudžiugino paskutiniąja mokykline daina. Gražaus skrydžio, mielieji! Drąsos, užsispyrimo siekiant svajonių!

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas