XXXIII Lietuvos mokinių istorijos olimpiada

Š. m. balandžio 6–7 d. Kėdainiuose Juozo Paukštelio progimnazijoje vyko istorijos olimpiados šalies etapas.  Gimnazijai atstovavo rajoninės istorijos olimpiados laimėtoja Gabija Jociūtė, IVg4 klasės gimnazistė. Geriausieji 10 - 12 klasės istorijos žinovai susirinko iš daugiau nei 50 Lietuvos savivaldybių. Olimpiadoje dalyvavo 71 mokinys. 

Pirmą dieną visi olimpiados dalyviai atliko įvairias užduotis tema „Neginkluoto pasipriešinimo keliu į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą ir įtvirtinimą (1953–1993 m.)“ Antrą dieną buvo paskelbta 20 geriausiai užduotis atlikusių mokinių, jie turėjo rašyti  istorinę esė tema „Įvertinkite vidines ir išorines priežastis, lėmusias 1990 m. Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą“. Gabija Jociūtė iškovojo 15 - tą vietą!

Sveikiname ir didžiuojamės!

Autorius:
Jovita Sokienė

Nuotraukos:
Jovita Sokienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas