„Ateities inžinerijos“ projektinių darbų pristatymas

Gegužės 22 diena VILNIUS TECH vyko „Ateities inžinerijos“ 7-ojo sezono uždarymas ir projektinių darbų pristatymas. Šiais metais buvo itin daug dalyvių: iš 20 pasirenkamų ugdymo(si) tematikų darbus pristatė 250 mokinių komandų, tarp kurių buvo ir mūsų gimnazijos mokinių darbai.

Tematikos „Gaminio modeliavimas“ darbą „Edukacinė priemonė – žaidimas. Plokščiųjų geometrinių figūrų dėlionė-konstravimas“ pristatė IVg2 kl. mok. Valdas Andriulis, o tematikos „Verslo plano rengimas Canvas metodu“  darbą „Verslo planas „Papuošalų gamyba“ pristatė IIIg1 kl. mokinė Gabrielė Baltrušaitytė (darbo bendraautorės Lidija Juodytė, IIIg3 kl. ir Estrėja Juodytė, IIIg4 kl.).

Dalyviai turėjo galimybę ne tik pristatyti savo darbus, bet ir pasidomėti kitų dalyvių pačiais įvairiausiais darbais.

Autorius:
Mokytoja Gražina Žalkauskienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas