Gimnazistai konkurse „Kas? Kur? Kada?“

Vasario 14 d. keturių gimnazistų komanda dalyvavo Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, gimnazijų 9-12 klasių mokinių žinių konkurse „Kas? Kur? Kada?“, kuris vyko Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje.

Dėkojame šauniems gimnazistams Justei, Godai, Samantai ir Kristijonui, kuriems puikiai sekėsi varžytis su dar dešimčia komandų iš įvairių Lietuvos mokyklų. Penkiuose konkurso turuose teko atsakyti į 50 klausimų, susijusių su Lietuvos geografija, istorija, kultūra, papročiais ir tradicijomis.

Džiugu, kai gimnazistai rodo iniciatyvą ir norą dalyvauti renginiuose, skatinančiuose domėtis savo šalies kultūriniu savitumu ir tradicijomis, ugdančiuose konstruktyvų smalsumą, pagarbą ir savigarbą bei gebėjimą įsivertinti savo sociokultūrines kompetencijas.

Autorius:
Danutė Kumpikevičienė