Ketvirtokų „gelbėjimo“ misija 2024

  • Paskelbta: 2024-02-14
  • Kategorija: Renginiai

Šimtadienis – ypatinga šventė abiturientams. Nuo šios dienos lieka tik šimtas dienų iki brandos egzaminų, iki to tikslo, kurio siekta dvylika metų. Vienas gražiausių ir nuotaikingiausių renginių mokykloje  jau tik prisiminimuose. 2024 metų vasario 9 dieną rytinėje programoje abiturientų gebėjimus „tikrino“ trečiokai. Vakarinėje šventės dalyje Detektyvų klubas „ištyrė“ abiturientų nesimokymo priežastis ir „privertė“ susimąstyti. Šventės kaltininkai pažadėjo: „Nestresuokit, mes viską išmoksim, ir visus egzaminus po 100 dienų išlaikysim.“ Abiturientus sveikino Savivaldybės mero pavaduotojas Jonas Vazgys, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Modesta Gailė, Raseinių miesto seniūnas Artūras Milašauskas, gimnazijos direktorius Linas Dargevičius.

Tam, kad „detektyvai“ galėtų tinkamai atlikti tyrimą, daug pastangų ir laiko atidavė klasių vadovai, šokių, muzikos, dailės, technologijų mokytojos, direktoriaus pavaduotoja, abiturientai, trečiokai. Ketvirtokų „gelbėjimo“ misija 2024 pavyko. Ačiū visiems už gražią šventę.

Nuotraukos:
Mokytoja Rasa Tytmonaitė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas