2017-2018 m. m. vykusių mokomųjų dalykų olimpiadų ir konkursų laimėtojai

Eil. Nr.

Dalyko pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė

Rengęs mokytojas/a

Klasė

Vieta

1.

Informacinių technologijų olimpiada

Haroldas Bartusevičius

Nerijus Varpučinskis

IIg1

I

2.

Aurimas Matelis

Nerijus Varpučinskis

IVg2

II

3.

Domantas Gaidjurgis

Nerijus Varpučinskis

IIIg3

III

4.

Anglų kalbos olimpiada 11 kl. mokiniams

Justinas Globys

Daiva Naujokaitienė

IIIg5

I

5.

Justas Šilkus

Daiva Bitvinskienė

IIIg1

III

6.

Chemijos olimpiada

Haroldas Bartusevičius

Violeta Okulevičienė

IIg1

I

7.

Guoda Maciukevičiūtė

Giedrė Karčauskienė

IVg3

II

8.

Titas Kačiušis

Giedrė Karčauskienė

IIIg4

III

9.

Respublikinis anglų kalbos konkursas 9-10 kl. mokiniams

Dovilė Butkutė

Rūta Jankauskienė

IIg2

II

10.

Biologijos olimpiada

Rugilė Gaidjurgytė

Svetlana Gvozdiova

Ig1

II

11.

Haroldas Bartusevičius

Svetlana Gvozdiova

IIg1

I

12.

Ugnė Jakaitytė

Svetlana Gvozdiova

IIg5

II

13.

Titas Kačiušis

Svetlana Gvozdiova

IIIg4

III

14.

Monika Adriukaitytė

Rūta Kauneckienė

IVg2

II

15.

Kornelija Plingytė

Rūta Kauneckienė

IVg2

III

16.

Guoda Maciukevičiūtė

Rūta Kauneckienė

IVg3

III

17.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

Kristijonas Kilčiauskas

Dalia Černeckytė

Ig4

II

18.

Ugnė Jakaitytė

Dalia Černeckytė

IIg5

I

19.

Nikolė Jocytė

Rūta Sadauskaitė

IIg3

II

20.

Agnė Majauskaitė

Rūta Sadauskaitė

IIg4

III

21.

Matas Stunžinas

Vergina Strelkauskienė

IIIg4

II

22.

Kornelija Kareivaitė

Vergina Strelkauskienė

IIIg3

III

23.

Laura Kilkiūtė

Roma Stunžinienė

IVg4

I

24.

Menino skaitymo konkursas

Kristijonas Kilčiauskas

Dalia Černeckytė

Ig4

I

25.

Fizikos olimpiada

Lukas Barčas

Gražina Žalkauskienė

Ig1

II

26.

Haroldas Bartusevičius

Gediminas Švilpa

IIg1

I

27.

Domantas Pranckūnas

Gražina Žalkauskienė

IIg4

II

28.

Agnė Majauskaitė

Gražina Žalkauskienė

IIg4

III

29.

Tadas Gailius

Gediminas Švilpa

IIIg1

I

30.

Mantas Račas

Gediminas Švilpa

IIIg1

II

31.

Kamilė Baltkojytė

Gediminas Švilpa

IVg4

II

32.

Tadas Norkus

Gediminas Švilpa

IVg1

III

33.

Ekonomikos ir verslo olimpiada

Arvydas Šimkus

Gražina Žalkauskienė

IVg3

I

34.

Simona Gečaitė

Gražina Žalkauskienė

IVg4

III

35.

Matematikos olimpiada

Jokūbas Trakšelis

Edita Šauklytė

Ig1

I

36.

Nojus Globys

Edita Šauklytė

Ig2

II

37.

Haroldas Bartusevičius

Edita Šauklytė

IIg1

II

38.

Matas Stunžinas

Edita Šauklytė

IIIg4

III

39.

Vidas Buivydas

Irma Mickutė

IIIg3

III

40.

Arvydas Šimkus

Dalia Gustaitienė

IVg3

II

41.

Viktorija Burneikaitė

Angelė Daktarienė

IVg2

II

42.

Rusų kalbos 10-11 kl. olimpiada

Toma Vaitkevičiūtė

Saulius Radavičius

IIg1

I

43.

Julija Janušaitytė

Saulius Radavičius

IIIg4

III

44.

Technologijų olimpiada

Mantas Paškevičius

Kęstutis Bakutis

IVg3

I

45.

Istorijos olimpiada 10-12 kl.

Arvydas Šimkus

Vilma Dargevičienė

IVg3

II

46.

Matas Stunžinas

Vilma Dargevičienė

IIIg4

III

47.

Geografijos olimpiada

Dominykas Celiešius

Kristina Ražanienė

Ig1

II

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.40
  • 4. 10.50 – 11.35
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.45 – 15.30
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko

Atostogos!