2021-2022 m. m. mokyklinių olimpiadų prizininkai

Eil. Nr.

Dalykas

Vardas, pavardė

Klasė

Vieta

1.

Informacinės technologijos

Erikas Simonavičius

IVg5

I

2.

Rokas Naujokaitis

IVg1

II

3.

Gita Gliaudytė

IVg4

III

4.

Faustas Gailius

IVg4

IV

5.

Matematika

Gabija Kvietkutė

Ig4

I

6.

Julija Juškaitė

Ig4

II

7.

Gabrielė Baltrušaitytė

Ig1

II

8.

Vytenis Bartusevičius

Ig2

III

9.

Samanta Tamkutė

Ig2

III

10.

Gvidas Paulauskas

IIg1

I

11.

Tauras Karabinas

IIg4

I

12.

Daimonas Jocys

IIg4

II

13.

Arnas Baltkojis

IIg1

III

14.

Livija Lupeikytė

IIg5

III

15.

Milvydas Nazimovas

IIIg1

I

16.

Valius Ramanauskas

IIIg2

II

17.

Giedrius Mikelaitis

IIIg2

III

18.

Erikas Simonavičius

IVg5

I

19.

Andrius Stankus

IVg3

II

20.

Augustė Razytė

IVg2

II

21.

Vakaris Simonavičius

IVg4

III

22.

Airidas Stoškus

IVg4

III

23.

Biologija

Augustė Ragalskytė

Ig2

I

24.

Vytenis Bartusevičius

Ig2

II

25.

Gabija Kvietkutė

Ig4

III

26.

Austėja Tolevičiūtė

IIg2

I

27.

Lina Stankutė

IIg2

II

28.

Tadas Ambrozaitis

IIg2

III

29.

Ema Steniulytė

IIIg3

I

30.

Rugilė Kleinauskaitė

IIIg2

II

31.

Mantas Vilčinskas

IIIg2

III

32.

Andrius Stankus

IVg3

I

33.

Meda Bertašiūtė

IVg4

II

34.

Agnė Armonaitė

IVg3

III

35.

Chemija

Gabija Kvietkutė

Ig4

I

36.

Vytenis Bartusevičius

Ig2

II

37.

Julija Juškaitė

Ig4

III

38.

Tadas Ambrozaitis

IIg2

I

39.

Titas Pijoraitis

IIg1

II

40.

Augustas Banys

IIg1

III

41.

Edgaras Borisevičius

IIg3

III

42.

Rugilė Kleinauskaitė

IIIg2

II

43.

Giedrius Mikelaitis

IIIg2

I

44.

Andrius Stankus

IVg3

I

45.

Guoda Vaidotaitė

IVg4

II

46.

Vakaris Simanavičius

IVg4

II

47.

Lietuvių kalba

Gabija Kvietkutė

Ig4

I

48.

Julija Juškaitė

Ig4

II

49.

Gabrielė Baltrušaitytė

Ig1

III

50.

 Augustas Banys

IIg1

I

51.

Austėja Tverkutė

IIg3

I

52.

Ugnė Radzevičiūtė

IIg4

II

53.

Austėja Tolevičiūtė

IIg2

III

54.

Evelina Jociūtė

IIIg2

I

55.

Ema Steniulytė

IIIg3

II

56.

Airida Tamkutė 

IIIg1

III

57.

Rita Andriulytė

IVg3

I

58.

Gita Gliaudytė

IVg4

II

59.

Guoda Vaidotaitė

IVg4

III

60.

Fizika

Julija Juškaitė

Ig4

I

61.

Gabrielė Baltrušaitytė

Ig1

II

62.

Saida Micevičiūtė

Ig1

III

63.

Livija Lupeikytė  

IIg5

I

64.

Titas Pijoraitis

IIg1

II

65.

Danielė Antanavičiūtė

IIg1

III

66.

Valius Ramanauskas

IIIg2

I

67.

Eimantas Volfa

IIIg2

II

68.

Gedas Užemeckas

IIIg2

III

69.

Erikas  Simanavičius

IVg5

I

70.

Arnas Ambrozaitis

IVg2

II

71.

Renas Matevičius

IVg3

III

72.

Rusų kalba

Izabelė Janušaitytė

IIIg2

I

73.

Augustas Banys

IIg1

II

74.

Tauras Karabinas

IIg4

III

75.

Ekonomika ir verslumas

Armandas Aleksiukaitis

IVg5

I

76.

Viktorija Marcinkutė

IVg2

II

77.

Ema Steniulytė

IIIg3

III

78.

Technologijos

Dauskurdytė Vaiva

IIIg2

 I

79.

Nazimovas Milvydas

IIIg3

I

80.

Benas Butkus

IIIg1

II

81.

Kondrotaitė Indrė

Ig2

I

82.

Gerda Juškytė

Ig2

II

83.

Titas Beržinskas 

Ig3

III

84.

Geografija

Rokas Naujokaitis

IVg1

I

85.

Rokas Zubrickas

IVg3

II

86.

Eglė Vaitkutė

IIIg4

III

87.

Anglų kalba

Evelina Jociūtė

IIIg2

I

88.

Arnas Plungė

IIIg4

I

89.

Emilija Maciukevičiūtė

IIIg2

II

90.

Vita Kotliaraitė

IIIg3

III

91.

Anglų kalbos konkursas I-II klasėms

Lina Stankutė

IIg2

I

92.

Mantvidas Ivoškus

IIg5

II

93.

Emilija Kreimerytė

Ig4

III

94.

Istorija

Gita Gliaudytė

IVg4

I

95.

Arnas Ambrozaitis

IVg3

II

96.

Domantas Juzikis

IVg2

III

97.

Muzikos olimpiada

Raciūtė Kamilė

Ig3

III

98.

Baltrušaitytė Gabrielė

Ig1

I

99.

Gliaudytė Gita

IVg4

II

100.

Dailės olimpiada

Meida Ramonaitė

Ig3

I

101.

Rugilė Misiūtė

Ig4

II

102.

Skaidrė Kvietkutė

IIg5

III

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.40
  • 4. 10.50 – 11.35
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.45 – 15.30
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko

Atostogos!