2022-2023 m. m. mokyklinių olimpiadų prizininkai

Eil. Nr.

Dalykas

Vardas, pavardė

Klasė

Vieta

1.

Informacinės technologijos

Valius Ramanauskas

IVg2

I

2.

Giedrius Mikelaitis

IVg2

II

3.

Mykolas Mažeikis

IVg2

III

4.

Matematika

Rokas Ladyga

Ig1

I

5.

Pijus Globys

Ig2

II

6.

Deimantė Zubrickaitė

Ig4

II

7.

Arnas Pranys

Ig2

III

8.

Skaistė Gelumbauskaitė

Ig3

III

9.

Gabija Kvietkutė

IIg4

I

10.

Vytenis Bartusevičius

IIg2

II

11.

Samanta Tamkutė

IIg2

III

12.

Tomas Bubulas

IIg3

III

13.

Livija Lupeikytė

IIIg4

I

14.

Daimonas Jocys

IIIg3

II

15.

Arnas Baltkojis

IIIg1

III

16.

Ieva Mačiulaitytė

IVg5

I

17.

Valius Ramanauskas

IVg2

II

18.

Milvydas Nazimovas

IVg1

III

19.

Biologija

Jonas Keparutis

Ig1

II

20.

Guoda Arlauskaitė

Ig1

I

21.

Eva Kunciūtė

Ig3

I

22.

Ūla Stankutė

Ig3

II

23.

Elzė Saulė Mažeikaitė

Ig2

III

24.

Augustė Ragalskytė

IIg2

I

25.

Vytenis Bartusevičius

IIg2

III

26.

Gabija Kvietkutė

IIg4

II

27.

Austėja Tolevičiūtė

IIIg2

II

28.

Lina Stankutė

IIIg2

I

29.

Sabina Dulevičiūtė

IIIg3

III

30.

Evelina Petravičiūtė

IIIg2

I

31.

Ema Steniulytė

IVg3

I

32.

Emilija Maciukevičiūtė

IVg2

I

33.

Rugilė Kleinauskaitė

IVg2

II

34.

Ringailė Adomaitytė

IVg1

III

35.

Chemija

Deimantė  Zubrickaitė

Ig4

I

36.

Eva Kunciūtė

Ig3

II

37.

Rokas Ladyga

Ig1

III

38.

Arnas Pranys

Ig2

III

39.

Vytenis Bartusevičius

IIg2

I

40.

Gabija  Kvietkutė

IIg4

II

41.

Titas  Stukas

IIg3

III

42.

Austėja  Tolevičiūtė

IIIg2

I

43.

Gabrielė Kiaušinytė

IIIg2

II

44.

Titas  Pijoraitis

IIIg1

II

45.

Aistė Gudžiūnaitė

IIIg3

III

46.

Giedrius  Mikelaitis

IVg2

I

47.

Rugilė Kleinauskaitė

IVg2

II

48.

Emilija Maciukevičiūtė

IVg2

III

49.

Lietuvių kalba

Eneida Bartusevičiūtė

Ig1

I

50.

Deimantė Zubrickaitė

Ig4

II

51.

Eva Kunciūtė

Ig3

III

52.

Gabija Kvietkutė

IIg4

I

53.

Julija Juškaitė

IIg4

II

54.

Gabrielė Baltrušaitytė

IIg1

III

55.

Augustas Banys

IIIg1

I

56.

Lina Stankutė

IIIg2

II

57.

Raminta Kučinskytė

IIIg2

III

58.

Livija Lupeikytė

IIIg4

-

59.

Evelina Jociūtė

IVg2

I

60.

Ignė Radčenkaitė

IVg4

II

61.

Izabelė Janušaitytė

IVg2

III

62.

Fizika

Rokas Ladyga

Ig1

I

63.

Eva Kunciūtė

Ig3

II

64.

Rojus Pranckus

Ig4

II

65.

Ūla Stankutė

Ig3

III

66.

Vytenis Bartusevičius

IIg2

I

67.

Gabrielė Baltrušaitytė

IIg1

II

68.

Julija Juškaitė

IIg4

III

69.

Arnas Baltkojis

IIIg1

I

70.

Titas Pijoraitis

IIIg1

II

71.

Marijus Galkauskas

IIIg3

III

72.

Valius Ramanauskas

IVg2

I

73.

Eimantas Volfa

IVg2

II

74.

Jokūbas Dargevičius

IVg2

III

75.

Ignas Valiukas

IVg2

III

76.

Rusų kalba

Vasarė Kantautaitė

IIg1

I

77.

Gabija Kvietkutė

IIg4

II

78.

Julija Juškaitė

IIg4

III

79.

Ekonomika ir verslumas

Evelina Jociūtė

IVg2

I

80.

Viltė Marcinkutė

IIIg4

II

81.

Miglė Dobrovolskytė

IVg5

III

82.

Liepa Simonavičiūtė

IIIg4

III

83.

Technologijos

Dauskurdytė Vaiva

IVg2

 I

84.

Nazimovas Milvydas

IVg3

I

85.

Julita Kumpikevičiūtė

IVg2

II

86.

Kondrotaitė Indrė

IIg2

II

87.

Gerda Juškytė

IIg4

III

88.

Emilija Griniūtė  

IVg1

III

89.

Geografija

Emilija Kreimerytė

IIg4

I

90.

Augustas Banys

IIIg1

II

91.

Goda Lukoševičiūtė

IIg1

III

92.

Anglų kalba

Lina Stankutė

IIIg2

I

93.

Gabija Jociūtė

IIIg4

II

94.

Edgaras Borisevičius

IIIg1

III

95.

Anglų kalbos konkursas I-II klasėms

Vesta Mosiejutė

IIg1

I

96.

Tautvilė Beinoriūtė

IIg2

II

97.

Augustė Ragalskytė

IIg2

III

98.

Jonas Keparutis

Ig1

III

99.

Istorija

Gabija Jociūtė

IIIg4

I

100.

Rugilė Kleinauskaitė

IVg2

I

101.

Augustas Banys

IIIg1

II

102.

Ignas Valiukas

IVg2

III

103.

Muzikos olimpiada

Raciūtė Kamilė

IIg3

I

104.

Joana Kunijauskaitė

IIg4

II

105.

Meninio skaitymo konkursas

Aistė Gudžiūnaitė

IIIg3

I

106.

Goda Lukoševičiūtė

IIg1

II

107.

Dailės olimpiada

Meida Ramonaitė

IIg3

I

108.

Atėnė Bartusevičiūtė

Ig3

II

109.

Paulina Celiešiūtė

IVg4

III

 

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.40
  • 4. 10.50 – 11.35
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.45 – 15.30
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko

Atostogos!