2022-2023 m. m. rajoninių olimpiadų prizininkai

Eil. Nr.

Dalykas

Vardas, pavardė

Klasė

Vieta

1.

Informacinės technologijos

Valius Ramanauskas

IVg2

I

2.

Giedrius Mikelaitis

IVg2

II

3.

Matematika

Deimantė Zubrickaitė

Ig4

I

4.

Pijus Globys

Ig2

II

5.

Gabija Kvietkutė

IIg4

I

6.

Tomas Bubulas

IIg3

II

7.

Vytenis Bartusevičius

IIg2

III

8.

Arnas Baltkojis

IIIg1

I

9.

Ieva Mačiulaitytė

IVg5

I

10.

Milvydas Nazimovas

IVg1

III

11.

Biologija

Jonas Keparutis

Ig1

III

12.

Augustė Ragalskytė

IIg2

III

13.

Vytenis Bartusevičius

IIg2

II

14.

Gabija Kvietkutė

IIg4

I

15.

Lina Stankutė

IIIg2

I

16.

Ema Steniulytė

IVg3

II

17.

Emilija Maciukevičiūtė

IVg2

I

18.

Chemija

Deimantė  Zubrickaitė

Ig4

II

19.

Eva Kunciūtė

Ig3

I

20.

Vytenis Bartusevičius

IIg2

I

21.

Gabija  Kvietkutė

IIg4

II

22.

Titas  Stukas

IIg3

III

23.

Austėja  Tolevičiūtė

IIIg2

II

24.

Gabrielė Kiaušinytė

IIIg2

III

25.

Titas  Pijoraitis

IIIg1

I

26.

Lietuvių kalba

Eneida Bartusevičiūtė

Ig1

III

27.

Deimantė Zubrickaitė

Ig4

I

28.

Eva Kunciūtė

Ig3

II

29.

Gabija Kvietkutė

IIg4

I

30.

Julija Juškaitė

IIg4

II

31.

Augustas Banys

IIIg1

I

32.

Raminta Kučinskytė

IIIg2

II

33.

Evelina Jociūtė

IVg2

I

34.

Fizika

Eva Kunciūtė

Ig3

I

35.

Rojus Pranckus

Ig4

II

36.

Skaistė Gelumbauskaitė

 

II

37.

Vytenis Bartusevičius

IIg2

I

38.

Gabrielė Baltrušaitytė

IIg1

II

39.

Miglė Macijauskaitė

IIg

III

40.

Arnas Baltkojis

IIIg1

III

41.

Titas Pijoraitis

IIIg1

III

42.

Marijus Galkauskas

IIIg3

I

43.

Valius Ramanauskas

IVg2

I

44.

Eimantas Volfa

IVg2

II

45.

Jokūbas Dargevičius

IVg2

III

46.

 

 

 

47.

Rusų kalba

Vasarė Kantautaitė

IIg1

I

48.

Gabija Kvietkutė

IIg4

III

49.

Julija Juškaitė

IIg4

II

50.

Ekonomika ir verslumas

Evelina Jociūtė

IVg2

I

51.

Technologijos

Nazimovas Milvydas

IVg3

II

52.

Istorija

Gabija Jociūtė

IIIg4

II

53.

Muzikos olimpiada

Raciūtė Kamilė

Ig3

I

54.

Meninio skaitymo konkursas

Aistė Gudžiūnaitė

IIIg3

III

55. Dailės olimpiada Meida Ramonaitė IIg3 I

Atėnė Bartusevičiūtė

Ig3 II
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.40
  • 4. 10.50 – 11.35
  • 5. 12.05 – 12.50
  • 6. 13.00 – 13.45
  • 7. 13.55 – 14.40
  • 8. 14.45 – 15.30
Iki vasaros (5-10 kl.) atostogų liko

Atostogos!