Gimnazistai pasveikino mokytojus profesinės šventės proga

Spalio 4 dieną gimnazistai pakvietė mokytojus į šventę. Dovanodami kiekvienam po obuolį, iš kurio sėklelės išauga naujas daigas, gimnazistai linkėjo nepritrūkti „sveikatos, kantrybės, šilumos ir atsidavimo. Tegul Jūsų žodį ir darbą lydi mokinių dėkingumas ir pagarba“. Šiemet gimnazistai surengė linksmą protmūšį. Į grupeles  suskirstyti mokytojai atliko užduotis – spėliojo, kokia daina pagrota, iš nuotraukų stengėsi atpažinti, kuri tai gimnazijos vieta, atsakinėjo į klausimus, užrištomis akimis dėliojo žodžius. Mokytojus sveikino gimnazistų instrumentinė grupė, šokėjai, dainininkai. Ačiū gimnazistams ir jiems pasiruošti padėjusioms mokytojoms Jolitai, Mildai, gimnazistų savivaldos vadovei Daivai.

Rasa Tytmonaitė