Kūrybinės dirbtuvės „Paslapties džiaugsmas“

2021-05-03 – 2021-05-20 buvo vykdomas respublikinio projekto „Mūsų žemė – tai didelis vieškelis, o mes, žmonės, keliautojai“ III etapas – kūrybinės dirbtuvės „Paslapties džiaugsmas“ (botanikui Jurgiui Pabrėžai atminti, nes 2021 m. minimi  kaip botaniko Jurgio Pabrėžos metai). Mūsų gimnazistės – Eglė Norkutė, Ig5 kl.; Greta Žickytė, IIg1 kl.; Vita Kotliaraitė, IIg3 kl., pasinaudodamos viena populiariausių programėlių pasaulyje iNaturalist, savo aplinkoje suieškojo 10 augalų, sukūrė puikiausius koliažus ir dalyvavo respublikinio projekto baigiamajame etape. Gautos Širvintų rajono savivaldybės Gelvonų gimnazijos direktorės S. Bartulienės padėkos.

Tegul šis darbas būna Jums didelis džiaugsmas atrandant naujas rūšis, praturtinant botanikos žinias.

Biologijos mokytoja Rūta K.