Tarpmokyklinis konkursas „Consumer Classroom“

Grupė gimnazistų, padedant vyresniajai geografijos mokytojai Kristinai Ražanienei ir anglų kalbos mokytojai metodininkei Ritai Lukošiūtei, dalyvavo ketvirtajame tarptautiniame  „Consumer Classroom" tarpmokykliniame konkurse „Sumanieji energijos vartotojai“ (Smart Energy Consumers), remiamame Europos Komisijos.

Dalyvavimas projekte skatina suvokti energijos vartojimo vaidmenį kovoje su klimato pokyčiais siekiant tvaresnės visuomenės, energijos švaistymo žalą aplinkai bei būdus,  kaip su tuo kovoti. Taip pat ugdomos moksleivių kūrybinės, komunikacinės savybės. Didžiulė motyvacija – prizas, kuris laukė nugalėtojų – kelionė į Briuselį. Motyvuojami šios kelionės, gimnazistai plušėjo prie internetinės svetainės, infografikos plakatų, video ir animacijos montažų, kryžiažodžio bei klausimynų.

Partneriai šiame projekte - Kroatijos Vukovar gimnazijos moksleiviai, su kuriais bendradarbiaujant sukurtas bendras produktas. Mūsų projekto „Išteklių efektyvumas Kroatijoje ir Lietuvoje“ tikslas - šviesti jaunus žmones nurodant, kokias energijos naudojimo klaidas jie daro kasdienėje veikloje. Projekto metu buvo sukurta internetinė svetainė, kurioje galima peržiūrėti projekto vaizdo įrašą, animaciją, informacinius grafikus, išspręsti kryžiažodį ir rasti pagrindinių atlikto tyrimo išvadų pristatymus:  http://smartenergyconsumption.weebly.com/

Visų dirbusiųjų projekte, palaikiusiųjų, balsavusiųjų dėka gimnazistams atiteko didysis prizas -  kelionė į Briuselį!

Konkurso nugalėtojaiBalsavimo rezultatai.