Tarptautinis projektas „Nustok tik svajoti, pradėk veikti“

Prezidento Jono Žemaičio gimnazijai skiriama Švietimo mainų paramos fondo  „Erasmus+“  dotacija projekto “Stop Dreaming Start Doing” (“Nustok tik svajoti, pradėk veikti”) veikloms įgyvendinti per dvejus mokslo metus. Projekto idėja yra tobulinti ekonomines žinias ir verslumo įgūdžius.

Pirmaisiais projekto įgyvendinimo metais gimnazistai  ugdys asmenines  įgimtas ir įgytas savybes (pasitikėjimą savimi, savarankiškumą, kūrybiškumą, bendravimo ir bendradarbiavimo, komandinio darbo, lyderystės), turės galimybę susipažinti su verslu ir verslo lyderiais savo regione,  ieškos verslo idėjos ir mokysis sudaryti realų veiksmų planą jai įgyvendinti. Taip pat  turės galimybę apsilankyti Austrijos partnerių mokykloje Villach mieste, verslo įmonėse ir sukurti realų produktą - kompiuterinį žaidimą.

Antraisiais projekto gyvavimo metais gimnazistai ieškos idėjos, kurią privalės įgyvendinti savo bendruomenėje ar regione.

Visus II - III gimnazijos klasių gimnazistus, norinčius dalyvauti projekto veiklose, kviečiame kreiptis į projekto įgyvendinimo darbo grupės narę Vilmą Dargevičienę.  Kreipiantis prašome turėti abiejų tėvų sutikimą dėl galimybės priimti mokinį iš Austrijos savo šeimoje. Prašymai priimami iki 2015 m. spalio 24 d.

„Erasmus+“ projekto “Stop Dreaming Start Doing” (“Nustok tik svajoti, pradėk veikti”) veikloms įgyvendinti gimnazistai bus atrenkami pagal kriterijus.

Projekte gali dalyvauti gimnazistas:

• Priklausantis  16-17 metų amžiaus grupei ( II- III kl.).
  • Norintis tobulinti ekonomikos  žinias ir verslumo  įgūdžius.
  • Įsipareigojantis apgyvendinti ir rūpintis svečio gerove ir saugumu (privalės pristatyti tėvų sutikimą dėl svečio apgyvendinimo).
  • Gebantis gerai bendrauti  užsienio kalba (anglų) .
  • Turintis atsakomybės ir pareigos jausmą.
  • Pasižymintis kūrybiškumu.

Mokytoja Vilma Dargevičienė