IIg2 klasės projekto „ Laimingas vanduo“ veiklos tęsiasi

Saulėtą balandžio 21-ąją  IIg2 klasės projekto „Laimingas vanduo“ dalyviai kartu su kitais gimnazistais įsijungė į akcijos „Darom“ veiklą. Vadovaujami Dubysos regioninio parko vyr. ekologo Vaido Greičiaus vykome į parko teritorijoje esančius Plembergo tvenkinius ir tvarkėme aplinką. Rinkome popieriaus, plastiko, stiklo atliekas. Džiugu pastebėti, kad aplinka mažiau šiukšlinama. Kai tvarkėme šią teritoriją aštuntoje klasėje, šiukšlių radome daugiau.

Po talkos buvo smagu pabendrauti prie laužo, pasistiprinti keptomis dešrelėmis, išgeri  kvapnios melisų arbatos. Akcijoje „Darom“ dalyvavo daugiau kaip 50 gimnazistų, tarp kurių 16 iš mūsų IIg2 klasės. Džiaugiamės galimybe pabūti atbundančioje gamtoje, talkininkauti ją  švarinant ir prasmingai užbaigti projektą „Laimingas vanduo“.

IIg2 klasės gimnazistė Aistė Ambrozaitytė