III klasės gimnazistų projektiniai darbai

Technologinio ugdymo procese mokiniai planuoja bei organizuoja kūrybinę ir praktinę veiklą, moka kūrybiškai, funkcionaliai, estetiškai, ekonomiškai projektuoti produktus. Siekdami plėsti žinias ir supratimą apie kuriamus produktus, jas kūrybingai taiko praktiškai, naudojasi įvairiais informaciniais šaltiniais, randa informaciją apie istorines, kultūrines tradicijas, ekonominę ir ūkinę aplinką, šiuolaikinių technologijų, medžiagų naudojimo galimybes, rinką. Pažindami medžiagų savybes, analizuoja, kaip jas pritaikyti produktuose, kokias saugias ir racionalias darbo priemones ir technologijas naudoti;

Projektiniam darbui  atlikti buvo panaudota šios medžiagos : eglės, pušies ir beržo mediena, Universalūs klijai „Lipalas“( polivinilacetatinė dispersija).  

Įrankiais ir priemonės: Juostinės medžio pjovimo staklės, universalios gręžimo staklės, stacionarus siaurapjūklis, medžio tekinimo staklės, universalios medžio šlifavimo staklės, medienos kaltai, peiliai, švitrinis popierius, medienos apdirbimo dildės.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas